Pivní Lázně Purkmistr Plzeň

Pivní Lázně Purkmistr Plzeň
partner: Nardic

Zajímavá a technicky značně náročná aplikace řídicího systému Crestron.
K hotelu Purkmistr-Černice, kde již ŘS Crestron je instalován, byl přistavěn wellness s pivními lázněmi. Hosté mohou využít prostory wellnes s vířivkou, saunou a párou, nebo lázně s 5 velkými vanami, do kterých se napouští směs pivní mladiny a vody pro lepší pleť a v nichž se návštěvník může občrstvit pivem Purkmistr pro lepší náladu 🙂

Centrála CP2E s periferiemi, ovládáním Xpanel v Recepci a dotykovým panelem TPS-9L ve wellness řídí osvětlení ve všech prostorách lázní, pomocí RF náramků vstupy do šaten  a do welness, kde návštěvník může z dotykového panelu spustit podkresovou hudbu nebo objednat občerstvení či přivolat servis, a řídí i veškeré technologie. Ovládá se napouštění a vypouštění van s indikací výšky hladiny, na displejích u van zobrazuje čas procedury, reguluje se nahřívání sauny a spouštění páry.
Majitel má možnost vzdálené správy a vidí stav všech procedur a technologií na svém telefonu. Objednávky nápojů z TPS-9L ve welnes vstupují do pokladního systému a pro kontrolu se logují i do systémových textových souborů.

 

Purkmistr Plzeň
(2012)