Zakázková elektronika a HiFi

S řídicími systémy Crestron a jejich hardwarovým napojením úzce souvisí profese elektro a klasická slaboproudá “obvodařina”. Nabízíme zakázkový vývoj drobné elektroniky i pro méně obvyklé aplikace – řídicí jednotky pro technologické celky, autonomní přístroje nebo řídící moduly různých zařízení (s vyžitím procesorů Crestron i bez). Výhodou užití jednotek Crestron je velmi rychlé naprogramování a uvedení prototypu či dané technologie do provozu.

Zakázková elektronika

Řízení Crestron pro technologické celky
jedná se zpravidla o úlohu pro PLC automatizaci, které ale současně vyžaduje vyšší stupeň uživatelského komfortu, indivizualizace, případně vzdálenou správu, výstupy pro archivaci dat a návaznost na další související systémy.
Přístroje s využitím jednotek Crestron
v případě kdy je algoritmizace úlohy komplexní nebo vyžaduje zpracování velkého množství dat a vzdálený dohled, je dobrým řešením použití procesoru Crestron s periferiemi navrženými speciálně pro danou úlohu. Uživatelský přístup a ovládání zajišťuje jednotka Crestron, rychlý sběr a úpravu dat zakázkový hardware.

HiFi stereo audio

Dlouholetý zájem o HiFi, kvalitní audiofilský poslech a stavbu zesilovačů podle vlastího návrhu a představ, vyvrcholil nedávno ve zdařilou vestavbu elektronkového Phono-Preampu a elektronkového Line-Preampu do chassis jiných běžně dostupných zesilovačů.
Výsledný zvuk a parametry této dvojice jsou natolik dobré, že byl tento audio-projekt umístěn v nabídce jakožto produkt – pro další zájemce a hifi-hobisty (více viz Ostatní produkty).

Vlastní produkty

Profesnní znalosti silové a slaboproudé elektroniky využíváme nejen při koncových instalacích integrovaného ovádání, ale také při návrhu vlastních elektronických zařízení, zejména I/O periferií pro jednotky Crestron (viz sekce Produkty Per-SATOR).