Audio-Video a Multiroom

Dnešní svět osobních i obchodních sdělení je založen na audio-vizuální komunikaci mezi lidmi. Obraz a zvuk je prostředkem sdílení myšlenek, nápadů, vzkazů i zábavy – na obrazu a zvuku záleží!

Audio-Video řešení

Nabízíme spolu s našimi partnery návrh, dodávku, instalaci a oživení kvalitního ozvučení a velkoplošné projekce, počínaje společnými i společenskými prostory, přes obytné zóny s TV a AV-receiverem či poslechové místnosti s HiFi a High-End sestavami, až po ultimátní Home-Cinema.

Skvělý obraz na velkoplošné projekci a dokonalý zvuk z kvalitních reprosoustav je přenesen z přehrávače nebo PC pomocí HDMI kabelů, případně na delší vzdálenosti pomocí optiky/CAT5> vedení a převodníků HDBaseT, vše v ultimátním rozlišení UHD-4K@60 a zvukem True-HD a Dolby-Atmos.
Signálové trasy AV a jejich přepínání řeší špičkové a inovativní komponenty Crestron DigitalMedia NVX – přepínače, scallery, matrix-switche a NAX streamery, ale také ultimátní Crestron kabeláže DM-8G.

Správné zapnutí a vypnutí systému, nebo nastavení všech vstupů, přepínačů, signálových tras, projektorů, TV displejů, zesilovačů a příslušenství provede za uživatele řídicí processor Crestron – stačí jen stisk tlačítka na dotykovém panelu nebo RF/WiFi ovladači.

Multiroom řešení

Audio multiroom umožňuje sdílení pořadu z lokálních nebo centrálních zdrojů, jako jsou PC, NAS-úložiště, TV/SAT přijímače, DVD/BluRay přhrávače a mobilní zařízení uživatele do více zón současně. V každé zóně je možné zvuk a obraz vybraného zařízení pouštět nezávisle na jiné zóně, nastavit zde libovolnou hlasitost nebo zónu vypnout, a samozřejmě také ovládat dané zařízení.

Signálové AV přepínače Crestron DM/NVX a multiroom Crestron NAX, multizónové zesilovače a samozřejmě také skvělé reproduktory Crestron zajistí bezchybný zvuk a obraz v každé zóně.
Řídicí jednotka Crestron pak poskytne uživateli jednoduché a intuitivní ovládání výběru pořadu a hlasitosti v zónách, automatické vypínání celého AV systému, ale i např. večerní omezení hlasitosti nebo vypínání venkovních zón.