Aplikace posledních 365 dní

Je tu konec roku a s ním i ohlédnutí se zpět.. Dobrou zprávou je že nezdarů bylo mnohem méně než zdarů 🙂 Několik nových aplikací je k vidění v sekci Reference.     

Převodník z RS232 na RS232: Per-RS232 translator

Konečně pár volnějších víkendů… a tedy trocha času na realizaci dávných tužeb, mých i obchodních partnerů. Úsilí vyústilo v nový interface Per-RS232 translator, které možná mnohému uživateli velmi usnadní obměnu projektorů, TV displejů a AV techniky používaných v zasedacích místnostech, školách a společenských prostrech. Heslo: Z nového zařízení staré – snadno a rychle 🙂

#CrestronMasters2018

Programátoři Sobě. Aneb Crestron svým programátorům a system designeům. Velkolepá společenská událost CRESTRON MASTERS 2018 proběhla v Amsterdamu ve dnech 15-17.5.2018 za účasti naší a dlaších více než 300 účastníků sympózií, dílčích kursů a workshopů, které byly vzorně zajištěny dalšími téměř 100 školiteli Crestron EMEA, Crestron UK a Crestron Germany, vše za skvělé podpory tamního… Read More »

Reléové moduly Per-SATOR

Do rodiny stávajících I/O modulů Per-SATOR přibyly 2 nové reléové moduly vybavené NO-kontakty 16A/230VAC pro přímé spínání zátěže 230VAC. Modul Per-Sator DIROM8 má 8 dig. vstupů a 8 výstupních spínacích (NO) kontaktů Modul Per-Sator ROM16 je vybaven 16 výstupními spínacími (NO) kontakty Zapojení s ostatními moduly SATOR je obdobné jako u jiných typů, je tedy… Read More »