HiFi Produkt: Tube Audio Per-Preamp

Každý nový produkt si zaslouží pozornost, ale některé prostě více pozornosti 🙂 Mezi všemi digitálními a procesorovými krabičkami našel své místo klasický elektronkový HiFi old-school TUBE-ANALOG – více informací a více radosti v sekci Ostatní Produkty.

Služby a Úspory energie mají na webu vlastní sekci

Služby jsou to co firmě dělá jméno. Proto byla webová stránka nedávno doplněna o samostatnou sekci v menu Služby, s dílčími odkazy na okruhy činností – Integrované ovládání, AV-multiroom, Zakázková elektronika, a žhavé téma současnosti Úspora energie. Úspory energií jsou diskutovány neustále, i když mediálně silněji zejména v posledních dnech (posledních dnech některých dodavatelů). Energie… Read More »

#CrestronMasters2021

Rok utekl jako voda, i když jsme normálně žili jen chvíli vloni o prázdninách – a jsou tu opět CrestronMasters! Tak proč si to nezopakovat a vzdáleně se setkat s Crestronní developerskou elitou, že? Cena několika dní a nocí byla jasně víc než přijatelná. Dokonce jsem se na jednom ze seminářů #CRESTRON MASTERS 2021 poněkud… Read More »

#CrestronMasters2020

Doba COVIDová nám dala dostatek volného času – a my jsme ho využili na max! Letošní akce CRESTRON MASTERS 2020 se konala on-line, tedy bez setkání s přáteli, bez kultury a rautů, ale zato v nočním klidu a soustředění při čaji/kávě, hezky z tepla domova. Intenzivní a dlouhá, téměř 2 měsíce trvající série webinářů, někdy… Read More »