#CrestronMasters2021

Rok utekl jako voda, i když jsme normálně žili jen chvíli vloni o prázdninách – a jsou tu opět CrestronMasters! Tak proč si to nezopakovat a vzdáleně se setkat s Crestronní developerskou elitou, že? Cena několika dní a nocí byla jasně víc než přijatelná. Dokonce jsem se na jednom ze seminářů #CRESTRON MASTERS 2021 poněkud… Read More »

#CrestronMasters2020

Doba COVIDová nám dala dostatek volného času – a my jsme ho využili na max! Letošní akce CRESTRON MASTERS 2020 se konala on-line, tedy bez setkání s přáteli, bez kultury a rautů, ale zato v nočním klidu a soustředění při čaji/kávě, hezky z tepla domova. Intenzivní a dlouhá, téměř 2 měsíce trvající série webinářů, někdy… Read More »

Aplikace posledních 365 dní

Je tu konec roku a s ním i ohlédnutí se zpět.. Dobrou zprávou je že nezdarů bylo mnohem méně než zdarů 🙂 Několik nových aplikací je k vidění v sekci Reference.     

Převodník z RS232 na RS232: Per-RS232 translator

Konečně pár volnějších víkendů… a tedy trocha času na realizaci dávných tužeb, mých i obchodních partnerů. Úsilí vyústilo v nový interface Per-RS232 translator, které možná mnohému uživateli velmi usnadní obměnu projektorů, TV displejů a AV techniky používaných v zasedacích místnostech, školách a společenských prostrech. Heslo: Z nového zařízení staré – snadno a rychle 🙂