Ombudsman-KVOP Brno

Ombudsman – Kancelář Veřejného Ochránce Práv Brno, Sál Otakara Motejla
partner: Jasyko Brno

Tato aplikace původně nesla jméno “Velký Sál KVOP”, byla realizována již v roce 2003. Po 10 letech zcela bezporuchového provozu byla provedena celková rekonstrukce AV techniky v režii a v sále, důstojná významu aplikace – během let se odehrály některé smutné společenské události, takže nyní sál nese jméno “Sál Otakara Motejla”.

Upgrade techniky se týkalo osazení HD projekce Epson, doplnění mediálních přehrávačů HD a řešení full-HD přenosu HDMI Video-Audio pomocí pokrokového řešení Crestron DigitalMedia. Je zde první instalace DMPS-300 v ČR. Signál do projekce a z přípojných míst v sále je na velké vzdálenosti veden po jednom kabelu CAT5e, spolu s ovládáním a 100MHz ethernetem. Systém poskytuje dokonale ostrý a stabilní obraz, a umožňuje obrazové propojení s Malým Sálem, monitoring v režii a vzdálenou správu. V režii je původní dotykový panel TPMC8, ze kterého lze provozovat prezentaci v sále i bez přítomnosti režiséra.
Do nového HDMI/VGA rozvodu je v režii napojen původní videosystém s náhledy kamer, do dnešní doby spolehlivě pracující s maticovým přepínačem Perys-8×6-SVID.

Rád bych tímto ocenil luxusní podporu od MJ, který mě během realizace za dlouhých víkendových nocí vydatně zásoboval chutnou krmí a skvělou kávou – stejně jako před 10 lety. Díky Michale!

 

P1070121s P1070282sP1070279s

Ombudsman-KVOP Brno, Sál Otakara Motejla
(2013)