CRESTRON – děláme jen to co opravdu funguje.

Vítejte na stránkách ‘CRESTRON by PERYS’ kde můžete najít inspiraci pro lepší bydlení.
Dodávky zboží, záruční i pozáruční servis, instalace, programování, poradenství.
Crestron-logo

S radostí oznamuji, že jsem k 10.9.2013 prvním certifikovaným programátorem Crestron (CAIP) v ČR. Ke dni 26.11. 2014 jsem obdržel nejvyšší stupeň certifikace Crestron DigitalMedia Certified Engineer (DMC-E-4K). Dne 17.5.2018 také stupeň Crestron Master Programmer (MCP). Věřím že budete s našimi službami nadále spokojeni!

Crestron CAPCrestron Certified Programmer

DMC-E_logo-sCrestron DigitalMedia Certified Engineer

O vás:
Řídící systém CRESTRON umožňuje snadno realizovat veškerá přání týkající se integrovaného ovládání a vzdálené správy pro Vaše rezidence, byty, školicí nebo zasedací místnosti, konferenční sály, ale i pro malé systémy nebo zakázkovou elektroniku. Spolu s produkty SATOR, speciálně navrženými pro řídicí jednotky Crestron, můžeme nabídnout sofistikované, spolehlivé a přitom cenově velmi výhodné řešení dané úlohy, vždy doplněné o intuitivní a přátelské uživatelské rozhraní – tvořené pro člověka.

Více v sekci Reference.

O nás:
Již od roku 1999 se zabýváme domácí automatizací, inteligentními domy a řídicími systémy CRESTRON. Od roku 2005 jsme byli součástí společnosti Nardic Solutions. Od roku 2012 jsme rozšířili činnost o vývoj hw a firmware pro I/O moduly SATOR. Současně se věnujeme HiFi audio-video technice, výrobě zakázkové elektroniky,  spolupracujeme s webzine Hifi-Voice a dalšími oborovými médii.

Více v sekci Kontakt.

O službách:
Elektronika, AV technika, Hi-Fi, výroba a vývoj elektronických zařízení, programování, realizace projektů. To vše je naše práce i naše hobby. Hlavní činnost se týká zejména těchto oblastí:

  • Řídící systémy CRESTRONintegrované ovládání AV techniky, osvětlení, rolet, HVAC, kamer, EZS atd., doplněné o chytrou elektroinstalaci Powerline X-10 a SATOR, s důrazem na úsporu energií
  • Příprava a dodávka AV řešení Crestron DigitalMedia: Hi-Fi audio, projekce, AV multiroom a signálové trasy, integrované ovládání a vzdálená správa zařízení, elektroniky a systémů budov
  • Realizace akcí, projektová příprava, servisní podpora
  • Poradenství, zakázková elektronika a HiFi, úspora energií v domácnosti

    TouchpannelsCrestronVíce v sekci Produkty a Hobby