Integrované ovládání

Naší hlavní činností je řešení integrovaného ovládání všech používaných zařízení v budovách, jako jsou světla, rolety, EZS, HVAC, Audio-Video, projekce, multiroom a rozvod HD signálu, technologie a VZT.

CRESTRON – děláme jen to co opravdu funguje.

Crestron-logo

Ovládacím rozhraním pro uživatele je dotykový panel, tablet nebo telefon, jehož design je proveden individuálně pro danou aplikaci a přání zákazníka. Je zachován i obvyklý způsob ovládání – stěnová tlačítla světel a rolet, klávesnice, originální dálkové ovladače k AV technice atd., které poté fungují paralelně k integrovanému ovládání. Samozřejmostí je on-line vzdálená správa z telefonu či tabletu.

Školící a Zasedací místnosti

Instalace, zapojení a integrované spouštění prezentací – ovládání velkoplošné projekce nebo Smart-TV, ozvučení a mikrofonů, videokonference a přepínání signálových tras v učebně. Samozřejmostí je napojení osvětlení a rolet. Vše přehledně a jednoduše z touch-panelu nebo tlačítkových ovladačů.

Auly a Prezentační sály

Zapínání projekcí a ozvučení, náhledových displejů a TV, pro klasickou i bezdrátovou prezentaci, záznam a streamování pořadu, videokonference, mikrofony a zvuková režie. Intuitivní a logické ovládání provázané spolu se stmíváním světel, zatemněním či vzduchotechnikou, konfigurací prezentačního sálu při předělení mobilními příčkami – to vše je bez řídicího systému nemyslitelné.

Expozice a Muzea

Specifické požadavky pro spouštění multimediální show, s projekcemi a zvukem, výběrem jazykové mutace, doplněné o běžné stmívané i scénické DMX osvětlení, časování a návaznost jednotlivých expozic dle pohybu návštěvníků – to vše naladěné pro jejich skvělý zážitek z návštěvy expozice.

Rodinné domy a Rezidence

Crestron je určen pro běžné rodinné domy i pro rozsáhlé rezidence. Smyslem ovládání zařízení v domě je ve zvýšení komfortu bydlení a jednoduchosti obsluhy. Cílem ovládání je odstranění rutinních čiností (např. vypínání AV techniky, útlum topení a postupné zhasínání světel v objektu při odchodu), a samozřejmě také provázání systémů budovy nebo domácnosti, aby dané prvky „o sobě věděly a chovaly se koordinovaně“ (typicky klimatizace a systém topení, kde je cílem jediné společné nastavení teploty v místnosti, zabránění topení i chlazení současně, a zohlednilo se např. otevření oken a aktuální počasí).
Součástí integrovaného řídicího systému je Audio-Video technika, multiroom zvuk a obraz, ale také EZS, náhledy kamer, ovládání vjezdů a vstupů, interkom, bazénové technologie, VZT+MaR, závlahy, měření spotřeby, atd. Díky celkové integraci systémů budovy a jejich vhodnému nastavení lze i při plném zachování komfortu osob dosáhnout značných úspor spotřeby energií.