Microsoft Beograd, Serbia

Microsoft Beograd, Serbia
partner: BMS Linz (A)

Reprezentační zasedací a konferenční místnost v Develop Centre společnosti Microsoft Serbia.
Místnost je dělitelná do 3 částí, s konfigurací AV techniky a projekcí jako jedna velká místnost, jednotlivé místnosti i sdružené místnoti, s automatickou konfigurací podle detekce zavření zástěny, případně volbou hlavní projekce na dotykových panelech z Admin menu.
Obraz a zvuk se spouští automaticky podle přítomnosti signálu v přípojném místě, a zobrazuje se na projekci v dané místnoti, případně se automaticky směruje do sdružených místností, včetně ozvučení a signálu z MIC. Podobně se modifikuje i scéna spuštěného osvětlení Lutron a mění se přístup stránek ovládání ve sdružených místnostech.

Projekt byl pečlivě připraven partnery z BMS, na místě nainstalována AV technika, projekce i komponenty Crestron. Světelné scény, směrování signálu mezi místnostmi a konfiguraci sálu obsluhuje jednotka Crestron CP3. Přepínání signálu HDMI,  VGA a ozvučení v rámci každé místnosti řeší lokálně 3x kombinace Crestron DMPS3-4K-300C + TSW-1052, s nadřazeným řízením z hlavní jednotky CP3.
Uživatel má k dispozici iPAD s rozšířeným rozhraním. Vše je možné obsluhovat (a servisovat) vzdáleně.

AV systém  (zejména reproduktory) prošly zatěžkávací zkouškou jen pár hodin po doladění, kdy zde proběhla akce Hackathon Belgrade a ihned poté velkolepá Microsoft Opening-Party. Developeři se toho prostě nebojí 🙂

Microsoft Beograd, SRB
(2018)