Embassy of Czech Republic London UK

Embassy of the Czech Republic London, UK
partner: AVF

Rekonstrukce reprezentačního salónku a kinosálu na Velvyslanectví ČR v Londýně.
V salonku a baru je instalována původní projekce a náhledová TV, doplněná přípojnými místy, ozvučením obou zón a mikrofony. V obou místnostech je AV technika ovládána z tlačítkových ovladačů Crestron, napojených na lokální řídicí procesor Crestron RMC3.
V kinosále je z režie jednotkou Crestron DMPS3-300-C řízeno osvětlení pomocí interface DIN-DALI a modulů Sator,  řídicí jednotka řeší i rozvod HD signálu a ovládání projekce EIKI, ozvučení a AV-racku se zdroji pořadu a mikrofony. V sále je pro režim prezentace umístěn mobilní pult s přípojným místem a tlačítkovým ovladačem CNX.
Kinosál i salonek společně sdílejí některé prvky Crestron a oba jsou vybaveny svým servisním ovládáním Xpanel, umožňujícím vzdálenou správu.

Ozvučení je tvořeno velmi kvalitní sousravou repro JBL a zesilovači s celkovým výkonem 6kW, profesionálním mixem Soundcraft, signálově propojeným s DSP procesorem BSS který zajišťuje podle typu pořadu a projekce výběr režimů zvuku. Velká projekční plocha, výborný zvuk, příjemná sedadla – zážitek z filmu je zajištěn 🙂

Embassy of the Czech Republic London, UK
(2017)